PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608437}
8,3 10 194
oceny
8,3 10 1 10194
The Elder Scrolls III: Morrowind
powrót do forum gry The Elder Scrolls III: Morrowind

Mody

ocenił(a) grę na 9

Szukam modów do tej gry, chodzi mi głównie o mody graficzne oraz zmieniające walkę (tzn. zmieniające
machanie mieczykiem :D ) Jakie polecacie? Dodam jeszcze, że ukończyłem grę bez modów i mam
oryginał z dodatkami.

użytkownik usunięty
SzalonyGoblin

Polecam mod "Morrowind Overhaul". Zmienia on kompletnie grafikę, wszystko co się da :D Waży całkiem sporo jak na moda, bo ponad 1gb, ale efekt będzie rewelacyjny :)

ocenił(a) grę na 9

A zadziała z polskim wydaniem gry? (mam złotą edycje z extra klasyki) Bo czytałem gdzieś, ze mod nie współpracuje z polską wersją gry.

użytkownik usunięty
SzalonyGoblin

No właśnie tego to nie jestem pewny. Ja mam angielską wersję to mi działa. Lecz chyba niestety nie działa na pl :/

ocenił(a) grę na 9
SzalonyGoblin

Powstaje mod Skywind, czyli Morrowind na silniku Skyrima to chyba lepsze niż ożywianie starego silnika. Aby odpalić trzeba posiadać zarówno Morrowind z dodatkami jak i Skyrima. Sam jestem ciekaw i mam nadzieję, że mod zostanie ukończony w pełni, choć już teraz można go pobrać: http://morroblivion.com/skywind-download

użytkownik usunięty
sebogothic

Tylko że Skywind jest na razie w fazie wczesnej produkcji, nie ma jeszcze tam mnóstwo rzeczy. Zaś Morroblivion - Morrowind na silniku Obliviona jest ukończony zupełnie.

zupełnie? wszystkie zadania poboczne też??

użytkownik usunięty
Rockman92

Gram w to już od dawna i z tego co zauważyłem, to pozostało im głównie tylko poprawić trochę błędów. Z większości gildii przeszedłem wszystkie questy, nie zauważyłem jakichś braków itd.

dzięki za info, właśnie nie byłem pewny czy wszystko czy nie. Ale to dobrze wróży Skywindowi że zostanie ukończony w 100%..W końcu przeniesienie zadań na nowy silnik to najtrudniejsza sprawa ze wszystkich. Cieszę się, że mam oryginał Morrowinda z dodatkami od dawna i go nie przeszedłem. Zainstalowałem go z 7 lat temu świeżo po przejściu Gothica 2 który był dla mnie idealny i Morrowind mi się nie spodobał zupełnie (przyzwyczajony byłem do większej imersji z postaciami jak to jest w gothicu). Po prostu wtedy pierwszy raz miałem styczność z serią TES i wtedy jeszcze jej nie rozumiałem. Upłynęły lata, spędziłem przy oblivionie 100 godzin, przy skyrim 220 i stałem się wielkim fanem świata "zwojów". Pozostał Morrowind i cieszę się że podobno w najlepszą część z tesów przyjdzie mi zagrać w pięknej grafice i z pełnym dubbingiem. Nie mogę się doczekać.

użytkownik usunięty
Rockman92

Tak, najlepsze jest dla mnie to, że jak np w Morroblivion masz podwójną grę, możesz dowolnie podróżować z jednej krainy do drugiej, przez co gra jest dwa razy większa :D

kiedyś pewnie całe tamriel połączą jak wyjdą kolejne Tesy. Modderzy są wspaniali:)

użytkownik usunięty
Rockman92

Wystarczy spojrzeć, ile modów jest na samej stronie nexus. Skyrim - ponad 31 tysięcy, Oblivion - ponad 27 tysięcy, Morrowind - Blisko 3 tysiące. Do tego dochodzą jeszcze inne strony, takie jak np Planet Elder Scrolls. Ta seria to potęga pod względem ilości modyfikacji oraz łatwości ich tworzenia, dzięki bardzo plastycznemu silnikowi gry. Pod tym względem, ta seria góruje nad wszystkimi innymi grami jakie kiedykolwiek powstały.

użytkownik usunięty
Rockman92

http://tesrenewal.com/forums/morroblivion/mods/753 tu masz tu informacje co już jest skończone. Jak mówiłem, prawie wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones