PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611707}
8,4 1 495
ocen
8,4 10 1 1495
Jagged Alliance 2
powrót do forum gry Jagged Alliance 2

Best Ever

ocenił(a) grę na 10

Jedna z najlepszych gier w jaką mi przyszło grać :) Na przestrzeni lat wracałem do niej najczęściej. Polecam, kto jeszcze nie grał.

użytkownik usunięty
Arkadiuszk44

Ja też często do niej wracam.

ocenił(a) grę na 10

szczegolnie na uwage zasluguje modyfikacja 1.13 :)

ocenił(a) grę na 10
calee

ta modyfikacja owszem jest bardzo dobra ale troche wypacza to jak działa podstawowa wersja .Głównie przez to że pozmieniano idealne charakterystyki postaci z gry ,nie powinni tego robić bo jak to było zrobione w oryginale było genialne , niepotrzebnie to ruszyli ,poza tym MOD OK.

ocenił(a) grę na 10
Arkadiuszk44

Dokładnie , od kilku dni znowu gram z jakimś dodatkiem zrobionym przez Polaka miedzy innymi podnoszący rozdzielczość widoku walki i jest super .
PS. Gra posiada świetną strone fanowską ,olbrzymia pomoc ,dostęp do mnustwa modyfikacji itp.

ocenił(a) grę na 10
astral_ghoust

Kto nie zna tej gry wiele stracił :).
Np . o jedną klase lepsza od HM&M w którą zresztą grywałem mnóstwo godzin .

ocenił(a) grę na 9
astral_ghoust

Ale to nie da się porównać tej gry do Hirołsów, Jagged Alliance to czołowy reprezentant gier taktycznych. I śmiało można powiedzieć najlepsza gra tego gatunku, aczkolwiek ten gatunek wcale nie wymarł.

Dziś mamy:

Xcom 2
Pheonix Point
Gears of War: Tactics
Mutant Year Zero

I to są wszystko dobre gry. Kontynuacje Jagged Alliance jednak gdzieś się pogubiły i zatraciły to wszystko co osiągnął Jagged Alliance 2 a była to gra doskonała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones