PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614756}
8,5 4 417
ocen
8,5 10 1 4417
Dark Souls
powrót do forum gry Dark Souls

gralem w skyrim i tam jest wszystko intuicyjnie. tutaj nie wiem za bardzo co mam robic? nie wiem jak np ustawic itemki pod strzalkami? w walce cos szybko gine - sa jakies czary/modyfikacje/ulepszenia zbroji/ciosy? moze ktos pokierowac, zeby jakos ruszyc do przodu z gra?

kebi17

Jego wysokość DARK SOULS jest bardzo wymagajacy. Ty masz wszystko co potrzebne: http://darksouls-pl.wiki.fextralife.com/Strona+g%C5%82%C3%B3wna

Gdy zagralem pierwszy raz stwierdzilem ze to straszna szmira. Teraz inne gry nie maja sensu.

czarnoczarny23

a jakas podpowiedz zeby za szybko nie ginac? niby mam zbroje/miecz/tarcze a kilka strzalow od jakiegos kosciotrupa (a wlasciwie 3) i leze. troche sie zniechecilem bo gra nie jest intuicyjna i troche irytuje bo nie bardzo wie sie co robic. a chcialbym w nia pograc, bo tyle dobrych opinii i klimat mi sie podoba;)

kebi17

Odpowiedź jest zarąbiście prosta (i trudna). Musisz cały czas ogarniać co się dzieje na ekranie, trzymać gardę ale dawać też zregenerować się staminie, nauczyć się jaki ruch przeciwnika zwiastuję jaki atak i co on robi. Ciosy przeciwników z mieczami, humanoidów etc. możesz odbić trafiając w moment (trzeba wyczuć) i wbić mu sztych między żebra, ew. zajść go od tyłu i tak go wykończyć (backstepping - też do wyczucia). Miej wrażenie że cały świat chce cię zamordować i nie będziesz marnował estusów, a wszystko będzie git. NON STOP FOCUS i nie przestawaj myśleć bo jak przestajesz to giniesz:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones