Outer Banks (2020)
Outer Banks: Sezon 1 Outer Banks sezon 1, odcinek 6
odcinek Outer Banks (2020)

Działka nr 9

Parcel 9 53m
8,1 175
ocen
8,1 10 1 175
Outer Banks
powrót do forum s1e6

Lubie takie

ocenił(a) serial na 9

Szczerze mówiąc myślałam,że fabuła zaraz mi się znudzi. Na szczęście jest to serial w którym często coś się dzieje. Miłość, zdrada, przemoc, zagadki, zabójstwa, przyjaźń, kontrast między bogatymi a biedniejszymi. Ciekawi aktorzy (dobrze się na nich patrzy ), całkiem nieźle grają, nie ma takiej monotonii nie to co główny bohater Toy Boya z wiecznie tym samym wyrazem twarzy. Może niektóre sceny wydają się być przewidywalne, ale jak na osobę, która już wiele takich seriali obejrzała nadal oglądam z zaciekawieniem wyczekując na kolejny odcinek.

lovedrunkxxx

Ja właśnie skończyłem oglądać i muszę przyznać, że chociaż spokojnie dałem 9 za m.in. i ciekawą treść, i fajne postacie (główne bohaterki bardzo łapiące za oko i podejrzewam, że z bohaterami płci męskiej jest podobnie), umiejscowienie wydarzeń w bardzo urokliwym miejscu, wszystko oglądało się naprawdę przyjemnie, to jedno na pewno jest tutaj nieco nietypowe, a mianowicie najogólniej mówiąc klimat - taki jakby nieco odrealniony. Niby poważny, a jednocześnie nacechowany lekką wakacyjną przygodą, gdzie każde pojawienie się broni, czy krwi, jakby nie do końca pasuje. I myślę, że trochę też wpływ na to ma ścieżka dźwiękowa, nie budująca napięcia, a bardziej utrzymująca nastrój przygodowy.
Ale całość bardzo fajna.

yuflov

Ja nie mogę się doczekać 2 sezonu nie wytrzymam

MIKE_68

Oby na pewno powstał.
Jeśli bardzo spodobał Ci się ten serial, to poleciłbym "On my block". Też fajne postacie, klimat ogólnie lekki, ale także i poważny, a nawet powiedziałbym, że na swój sposób umieściłbym te seriale na półce niedaleko siebie.
pozdrawiam

yuflov

Jak tak to zaczynam oglądać, dzięki

ocenił(a) serial na 8
MIKE_68

Myślę, że drugi sezon będzie na pewno, widziałem na Netflix w US, że są na 1 miejscu na liście popularności, więc raczej można być spokojnym, kwestia tylko czasu ( druga połowa 2021 zapewne).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones