American Horror Stories (2021)
American Horror Stories: Sezon 3 American Horror Stories sezon 3, odcinek 1

Najlepszy przyjaciel

Bestie 52m
6,2 181
ocen
6,2 10 1 181
American Horror Stories
powrót do forum s3e1

Proszę, gdzie mogę obejrzeć 3 sezon?

jessicaal5

Cześć, na razie są dostępne tylko 4 odcinki trzeciego sezonu na Disney + , reszta odcinków oczekuje na premierę która nastąpi w tym roku,ale nie wiadomo kiedy.

jurandstafinski

Dziękuję za odpowiedź, mam Disney+ ale nie mam tam w ogóle tego serialu to możliwe?

jessicaal5

Tak,skoro ja mam,a ty nie masz, to najwidoczniej jest możliwe,a masz w ustawieniach swojego profilu dane że możesz oglądać treści 18+ ? Jeżeli nie, to na stronie startowej gdzie masz napisane "kto ogląda?", wybierz w prawym górnym rogu "edytuj profile" wybierz profil który chcesz edytować i w ustawieniach wybierz "kategoria treści" a tam zaznacz kropkę przy 18+, jeżeli problem leży gdzieś indziej to jak się zalogujesz na swoje konto,to zjedź w dół strony internetowej,masz tam pomoc, na stronie pomocy możesz porozmawiać na czacie od 8:00 do 22:00 i pracownicy Disney+ powinni pomóc rozwiązać twój problem. Napisz czy moje rozwiązanie pomogło czy też to było coś innego mam nadzieję że ci pomogłem.

jurandstafinski

A przeczytałem jeszcze info w pomocy że jak np. wykupiłaś Disney+ w Polsce ,a przebywasz w innym kraju, to niektóre filmy,lub seriale mogą być niedostępne

jurandstafinski

Dziękuję Ci bardzo za pomoc, nie wiem dlaczego, ale miałam ustawione tylko 14+, zamiast 18+, i teraz faktycznie jest:)

jessicaal5

Ok cieszę się że mogłem pomóc :) Pozdrawiam serdecznie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones