Michael Biehn

Michael Connell Biehn

7,8
8 519 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Biehn

Pierwszy zwiastun "The Divide"

http://www.thedividethemovie.com/

Mroczny... będzie ok film.

Cross

Wygląda na to , ze tak .Film miał swoją premierę 13 III 11 i podobno bardzo dobrze się sprzedaje. Amerykańskie komentarze są takie, że Michael jest bardzo dobry i zagrał jedną z najlepszych swoich dotychczasowych ról. Jestem bardzo ciekawa tego filmu.

bimis

Również już miałem okazję przeczytać kilka recenzji. Faktycznie wiele z nich zachwala, że rola Biehna jest najlepsza w filmie - pomimo jak wynikało z wywiadu z reżyserem początkowo w fazie pisania scenariusza była bezbarwna i nijaka. Pojawiły się też trzy nowe klipy, jeden to przedstawienie wielkiego wybuchu i ucieczka (rozszerzony zwiastun), później rozmowa w schronie i wtargnięcie do schronu jakiś klientów w kombinezonach. Szczerze mówiąc nie mogę się doczekać tego filmu. Co mnie cieszy to, że nie jest w 3d :)

Cross

Widziałam te klipy - niesamowicie pobudziły moją ciekawość. Mam nadzieję, że znajdzie się jakiś dystrybutor, który sprowadzi ten film do polskich kin.Co do rol Michaela Biehna...może po kilku słabszych latach ponownie zadziałała jego charyzma...

bimis

film zapowiada się super... tylko czemu o nim tak nagle wszystko ucichło??

ian24

Nie mam pojęcia...rzeczywiście coś ostatnio cichutko, chociaż po premierze aż roiło się od artykułów...Szkoda...bardzo bym chciała zobaczyć ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones