Michael Biehn

Michael Connell Biehn

7,8
8 519 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Biehn

Właśnie na IMDB wyczytałem, że Michael znajduje się w obsadzie "Kane & Lynch" z Willisem, a także w jakimś "Retractable" z Chrisem Evansem. Normalnie szok. Czy ktoś coś wie więcej i konkretniej w tym temacie?

Cross

Kane & Lynch?! Nie no, to byłoby przepiękne, jakby Biehn w tym zagrał. Oby to nie była plotka. Do Kane'a pasowałby idealnie, chociaż jak ma być Willis, to pewnie jemu przypadnie ta rola ;/

moooras

a jo, ale liczę, że Biehn będzie miał tam coś ciekawego do zagrania

moooras

no i role już podzielone ;/ Kane to Willis, a Lynch.... uwaga tu werble Jaimie Foxx!!!! i jak dla mnie to właśnie położyli ten film. nie mam nic do Faxxa, ale to nie może być Lynch!

Cross

ponadto Biehn jest w obsadzie Fallout!!!

ian24

Byłoby przepięknie, gdyby jednak on miał zagrać Lyncha. Pamiętajcie, że Jamie Foxx w roli tego psychola to wciąż rzecz nieoficjalna!

wojciech_01

Chodzą po forach już ploty, że Biehna w ogóle nie będzie w K&L. Póki co to w sumie nikt nic nie wie tak naprawdę. Mało jest o K&L i Fallout. Ponoć w tym drugim ma wystąpić też Robert Patrick. To by było ciekawe połączenie.

Cross

No i po temacie. Michael zniknął z obsady Kane & Lynch.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones