PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624741}

Wyborcze jaja

The Campaign
6,0 17 165
ocen
6,0 10 1 17165
5,4 8
ocen krytyków
Wyborcze jaja
powrót do forum filmu Wyborcze jaja

Film obejrzałem bo lubię Amerykańskie komedie i lubię bardzo aktora który gra tu główną role mówię tu o Zach Galifianakis który był rewelacyjny w obu częściach Kac Vegas oraz Zanim odejdą wody oczywiście Will Ferrell też jest dobry w komediach ale zdecydowanie Zach zaprezentował się tu o wiele lepiej od niego moim zdaniem film polecam każdemu kto lubi komedie produkcji USA i co lubią tych aktorów oraz tym co chcą zobaczyć politykę w krzywym zwierciadle jeśli lubicie to co tu napisałem ta pozycja jest dla was obowiązkowa ubaw gwarantowany.

ocenił(a) film na 8
numer6

Też dałem 8/10 i polecam. Naprawdę zabawna komedia

ocenił(a) film na 10
slavemaster3

Swietna komedia ale dla ludzi ktorzy ogladaja w tv - zwierzeta tancza na lodzie albo dam na talent za bogate slownictwo, gagi za inteligentne a nie przasne. Czy blondynka zrozumie kawaly o blondynce. Reszcie film polece. Nie przypomina Wam jeden z kandydatow Bronka Wpadki

pisul

Tu kolega świetnie napisał, film nie dla wszystkich niestety, a szkoda. Przypomina mi on... Oj wiele mi przypomina :D Włącznie z podstawianiem taboretu krasnalom ;) Do dzisiaj jest u nas podobnie, wygrywa ten który ma lepiej zbajeruje i omami naród i lepiej dokopie drugiemu... No końcówka tylko nietypowa, bardzo Amerykańska z happy endem :) ale w tym wypadku ,bardzo pozytywna...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones