PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788694}

Potwór

Monster
6,3 2 762
oceny
6,3 10 1 2762
Potwór
powrót do forum filmu Potwór

Uważam, że film byłby dużo lepszy, gdyby na końcu nie podano orzeczenia ławników. Wówczas końcowy monolog głównego bohatera nabrałby dużo większego znaczenia, a ocena jego winy przypadałby widzowi. A tak to w sumie prosta historia, której "wielkość" znika wraz z napisami końcowymi.

ocenił(a) film na 7
lachu3d

Naprawdę nie lubię, gdy film kończy się brakiem zakończenia, tak nagle i z zaskoczenia. Więc dla mnie to na plus, że jest porządne zakończenie. Może nie będę w takim wypadku myślał o tym filmie po zakończeniu, ale przynajmniej mam ten spokój, że mogłem obejrzeć normalne zakończenie.

pio73

Ja też wolę zamknięte historie, nawet jeśli zakończenie jest z kosmosu i powodem kłopotów społeczności podlaskiej wioski są kosmici-pająki, ale myślę że w tym przypadku otwarte zakończenie "wzmocniłoby" film.

ocenił(a) film na 7
lachu3d

No ale tutaj puenta jest taka, że go uniewinnili bo przedstawił się jako ofiarę, ale tak naprawdę czuje się winny, bo w sumie był w tym sklepie, a znak może zrobił nieświadomie, ale zrobił.

ocenił(a) film na 8
VaniliaGirl

dokładnie tak, tu jest temat do przemyśleń. przyznać się i siedzieć 25 lat za to że się do końca nie wiedziało w czym uczestniczy z kryminalistami bez porównania, czy skłamać realizować swoje marzenia i żyć z poczuciem winy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones